وبلاگ برنامه اندروید جعبه لایتنر لایتمن

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۷ ثبت شده است

نرم افزار ویندوز فلش کارت لایتمن منتشر شد

نرم افزار ویندوز فلش کارت لایتمن به منظور ساخت سریع و آسان فلش کارت برای استفاده در اپلیکیشن اندروید لایتمن منتشر شده است.

به کمک این برنامه می­ توانید به راحتی و با قبلیت های زیاد فلش کارت های مورد نظر خود را بسازید و سپس در قالب یک مجموعه به برنامه اندروید اضافه کنید. همچنین می توانید مجموعه ی ساخته شده را برای استفاده ی دوستانتان بر روی سرور لایتمن به اشتراک بگذارید تا دیگران هم بتوانند مجموعه ها را دانلود و از آن استفاده کنند.


نمایش کارت در برنامه فلش کارت لایتمن و اپلیکیشن لایتمن


برای آشنایی با امکانات این برنامه و نحوه استفاده از مجموعه های ساخته شده به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

۵۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Liteman

توضیحاتی در مورد حساب کاربری در نسخه 8

در نسخه 8 به بعد برنامه لایتمن، امکان ساخت حساب کاربری به برنامه اضافه شده است و کاربران برای خرید محصولات و فعال سازی برنامه ملزم به ورود به حساب کاربری هستند. در واقع اطلاعات خرید کاربران در حساب کاربری ثبت می شود و ان شاءالله در آینده نیز امکان پشتیبان گیری داده ها بر روی سرور و همزمانی آن از سرور به برنامه اضافه خواهد شد.


اما این موضوع باعث ایجاد سوال یا ناراحتی در برخی از کاربران شده است که در اینجا از کاربران عزیز عذرخواهی می کنیم. لازم است تا توضیحاتی را در مورد ساخت حساب کاربری ارائه دهیم:

زمانی که برنامه از نسخه ای که قبلا خریداری شده به نسخه جدید به روز رسانی می شود، پس از ورود به برنامه پیغام ساخت حساب کاربری نشان داده می شود. کافی است از منوی برنامه وارد صفحه ایجاد حساب کاربری شوید، حساب کاربری جدیدی ساخته و وارد آن شوید. پس از آن خرید شما بر روی این حساب ثبت می شود و به راحتی می توانید به استفاده از برنامه ادامه دهید. بنابراین نگران غیر فعال شدن برنامه یا خرید مجدد نباشید.


در صورتی که خرید را در نسخه های قبلی (7 یا کمتر) انجام داده بوده اید و نسخه 8 را جدیدا نصب کرده اید، پس از ساخت حساب کاربری لایتمن و ورود به آن، برای بازیابی خرید قبلی خود کافی است وارد صفحه ارتقا به نسخه کامل شده و گزینه "بازیابی خرید قبلی" را انتخاب کنید. توجه کنید که برای بازیابی باید از قبل وارد حساب کافه بازار/مایکتی که قبلا خرید را با آن انجام داده بودید شده باشید.

۱۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Liteman